Shkrumbohet banesa në Shkodër, ndërron jetë 80-vjeçarja

Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit.

Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës.

Policia bën të ditur se si pasojë e asfiksisë dhe flakvve ka humbur jetën një 80-vjeçare.

/a.r

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU