Sherefedin Shehu nuk voton në Dibër… fillojnë “thumbat” në rrjetin social

Për arsye kohore ai nuk ka mundur të bëjë dokumentacionin që i duhej. Sot ai nuk voton dot për veten. Ky fakt i konstatuar nga vetë Shehu për mediat është kthyer në një hit në rrjetet sociale.

Duke irozuar faktin që Shehu s’është vendas në Dibër dhe kandidon aty dhe me faktin që nuk voton dot për veten e ju kërkon të tjerëve ta votojnë,  rrjetet sociale shkruajnë “Është kandidat për kryetar bashkie, nuk voton dot as për veten”, duke vënë në sfond një foto bardh e zi të Shehut./tema/a.kshehu

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU