Shenon Shqiperia, Cikalleshi gjen golin me Moldavine

Shqiperia gjen golin pas shume kohesh, dhe autor i tij eshte Cikalleshi. Jemi ne avantazh me Moldavine 1-0.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU