Shenon Ramadani, Shqiperia mposht Moldavine

Shenon Ramadani, Shqiperia mposht Moldavine dhe rezultati eshte 2-0.

 

Shqiperia duket se eshte zgjuar plotesisht.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU