Shenjat më të favorizuara dhe me fat për muajin Shkurt

Më poshtë gjeni renditjen duke filluar nga shenjat më pak të favorizuara:

12- Luani, puna do të jetë ajo që do të ecë mirë, por

11- Binjakët, do të kenë skandale. Kujdes me eprorët dhe jetën personale

10- Dashi,duehet të kenë kujdes nga shkëqimet dhe afrimitetet e tepërta, jo çdo gjë e bukur mund të jetë e vërtetë.

9- Demi, do fitojë forca dhe do ketë njohje të reja. Data 15 do të jetë ditë me fat për ta.

8- Peshorja, në datën 15 hëna do ti japë rrugë të re dhe famë. Kofidencat e peshoreve do fillojnë të prishen pak nga mesi i muajit.

7- Virgjëresha do të kenë periudhë të vrullshme bashkëpunimi. Marrëdhëniet do ti lodhin pak. Duhet të kenë kujdes në datat 17 dhe 25.

6- Shigjetari, me eklipsin në shenjën e diellit ndriçojnë, por mund të ketë momente kur gabojnë. Në familje do kenë më shumë gjëra për të bërë. Në shtëpinë e tyre do të futen edhe paratë.

5- Bricjapi, do kenë pak probleme me shëndetin dhe punën. Do vijnë momente të mira ekonomike dhe do të kenë marrëveshgje pune gjatë kësaj periudhe.

4- Gaforrja, do të jenë të lumtur pas datës 11. Do kenë bashkëpunime. Hëna e re i jep fat në punë gaforreve.

3- Akrepi, do të krijojnë talente dhe do të kenë romanca fantastike.

2- Peshqit, do futet Afërdita në shenjën e tyre përfundimisht. Inatet e tyre do të zbuten dhe do jenë të adhurueshëm. Data 15 do jetë shumë e rëndësishme për ta.

1-Ujori, janë tipa të veçantë. Afërdita është në shenjën e tyre dhe dielli gjithashtu. Pas mesit të muajit do të shpërblehen ekonomikisht.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU