Senatori McCain në Kosovë, takon Veselin

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritur në takim senatorin amerikan, John McCain. Takimi në mes të kryeparlamentarit dhe senatorit amerikan u zhvillua larg mediave dhe për pak kohë pritet që senatori t’i drejtohet deputetëve të Kuvendit në një seancë solemne.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU