Seks treshe në jaht, spektakël para pushuesve (pamjet skandaloze)

Një video e fiksuar në brigjet italiane po bën xhiron e rrjetit. Bëhet fjalë për një skenë erotike në një jkaht, ku janë filmuar persona duke kryer marrëdhënie treshe.

Në pamje duket një vajzë mes dy meshkujve duke kryer marrëdhënie. Ata ndodheshin në një jaht luksoz në det.

Edhe pse pranë kalonin mjete të tjera, ata vijonin të pashqetësuar. Në rrjet shpërhyen komente të shumta ironike dhe videoja u përhap në faqet porno.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU