Ronaldo dhuron spektakël në stërvitje, ja supergoli (VIDEO)

Këtë të martë Real Madridi ka nisur stërvitjen e parë me tranierin e ri Zinedine Zidane, ku pjesëmarrës ishin dhe një sërë tifozësh në stadium. Ronaldo dhuroi spektakël për tifozët, duke shënuar një gol të jashtëzakonshëm. Për më tepër shihni videon:

https://www.youtube.com/watch?v=viX-SW7vP-s

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU