Ronaldo bën shaka me gazetarët e Juventusit

Cristiano Ronaldo ende nuk ka shënuar golin e tij të parë me Juventus, por ai ka ditur të bëj gjeste humoristike para kamerës dhe prezantuesit të Juventus TV.

Ronaldo, fitues i Topit te Artë, gjatë stërvitjeve të djeshme është parë duke folur fillimisht para gazetarëve.

Por, para kësaj ai ka shkuar pas prezantuesit dhe ka bërë gjeste me mimikë humoristike, përgatiti ”GazetaExpress”. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU