Rona Nishliu i jep fund beqarisë, dalin fotot e dasmës (GALERI)

Rona Nishliu është në nga zërat më të spikatur të muzikës shqiptare.

Talenti i saj u zbuluar në formatin e njohur të asaj kohe “Ethet e së premtes”, ndërsa njohur sukses edhe në Eurosong me këngën “Sus”.

Ajo mbrëmjen e djeshme i ka dhënë fund beqarisë duke nisur një jetë të re si çift.

Këngëtarja nga Mitrovica e cila jetën private e ka mbajtur gjithmonë mbyllur ka kurorëzuar dashurinë me një djalë i cili mësohet se është nga Tirana!

Lajmin e ka zbuluar mbrëmjen e djeshme miku i Ronës, grimeri Arbër Bytyqi i cili edhe është kujdesur për pamjen e Nishliut në këtë ditë të veçantë.

Ndwrkaq mbrwmjen e sotme ka qenë mikja e këngëtares, dizejnatorja Flutura Dedinja që ka postuar foto nga atmosfera e dasmës së Ronës dhe Florit.

Shihni fotot më poshtë.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU