Receta e padëgjuar, çokollatë me fara kungulli (VIDEO)

Një ëmbëlsirë fare e lehtë dhe praktike me vetëm tri përbërës. Recetën e sjell Shije.al:
Përbërësit
  • çokollatë e zezë (“Callebaut”)
  • kripë (“Fleur de sel”)
  • 100 gr fara kungulli

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU