Rama, studentëve: Një kryeministër si unë do e gjeni në botën tjetër!

Kryeministri Edi Rama, gjatë takimit me studentë ekselentë, tha se vijon të jetë i bombarduar nga mesazhet në whatsapp.

Rama tha se ai përpiqet tu përgjigjet të gjithëve, por është e pamundur

Madje u tha studentëve se një kryeministër që u përgjigjet secilit nuk do ta gjenin më vetëm në botën tjetër.

“Pastaj kur të iki unë do flasim prapë, mos ki merak. Do ta gjeni kryeministrin që ju bën instastory dhe ju kthen përgjigje në çdo  mesazh, do ta gjeni në botën tjetër.”, tha Rama

a.cupaj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU