Rama publikon albumin e fotove me krerët e BE-së: Rruga jonë është e qartë

Kryeministri Rama pas deklaratës së përbashkët me Juncker ka publikuar në Facebook fotoalbumin e takimit dhe mesazhin e presidentit të KE-së për zgjedhjet e 30 qershorit dhe hapjen e negociatave me BE.

Ja postimi i Ramës:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU