Rama nxjerr videon: Transformim spektakolar i “Lanës së Dytë Demokratikase”

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që t’i urojë një të dielë të qetë që të gjithë shqiptarëve si me pamjet e punës për tranfrominin e lumint  Gjanica na Fier.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë moment të fundit të pastrimit të “Lanës së Dytë Demokratikase” (lumit Gjanica që përshkon qytetin e Fierit, e u kthye për çerekshekulli në burim plehrash e përmbytjesh), që i hap rrugën një tjetër transformimi spektakolar të Fierit në kuadrin e Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, ju uroj një të dielë të qetë 🌼” shkruan Rama.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU