Rama, fushatë në Lushnje! PD e pret me antimiting (VIDEO+FOTO)

Pas Divjakës, kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Lushnje për të prezantuar kandidatin Fatos Tushe.

Por pamjet e mëposhtme tregojnë një pritje nga militantët e Partisë Demokratike, që kanë tentuar t’i presin rrugën.

Burime nga Lushnja përcjellin pamjet e mëposhtme nga takimi i Ramës si dhe nga protestuesit e PD.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU