Publikon pozat seksi nga pishina, Rashel Kolaneci “çmend” fansat me linjat e saj

Me postimet e saj ‘hot’ në rrjetet sociale, Rashel Kolaneci vazhdon të na çudisi fansat.

Modelja bukuroshe e cila njihet për format e saj bombastike, edhe njëherë ka goditur rrjetin me një pozë provokuese.

Ajo, kësaj radhe ka postuar në “Instagram” një foto, e cila nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Për këto lloj linjash, në fakt, njerëzit ndahen në dy grupe, disa i pëlqejnë dhe disa jo./l.m

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU