PS mbush 28 vjeç, ja detajet e festimeve të socialistëve

Partia Socialiste feston sot datëlindjen. Burimet e sigurta nga Partia Socialiste bëjnë me dije se ditën e sotme për të festuar këtë datë të rëndësishme, kryetari i PS, njëherësh kryeministri Rama do të jëtë sot i pranishëm në takimin që do të zhvillohet tek Amfiteatri, te Liqeni Artificial i Tiranës.

Sipas të dhënave të para, pritet që festa e sotme të ketë një pjesmarrja të jashtëzakonshmë, ku kryetari Rama sëbashku me kryetarin e Bashkisë Erion Veliaj dhe eksponentët e lartë të PS, do festojnë datën e krijimit të PS.

I gjithë takimi është menduar të ketë formën e një feste.

/a.r

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU