Provokim ndaj flamurit shqiptar në Mal të Zi

Flamuri shqiptar i cili është punuar në urën e Tërgajes në Lumin Cem në Tuz, është shkarravitur nga persona të paidentifikuar. Ky veprim ka vetëm një emërtim: Vandalizëm ndaj flamurit kombëtar shqiptar dhe është provokim ndaj Malësisë dhe të gjithë shqiptarëve në Mal të Zi, shkruan malesia.me, transmeton Klan Kosova.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU