Presidenti Thaçi uron besimtarët e krishterë për festën e Pashkëve

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi u ka bërë të gjithë besimtarëve të krishterë urimet e tij të përzemërta për festën e Pashkëve.

Kjo festë dhe këto ditë të shpresës, dashurisë dhe mirëkuptimit, uroj t’ju gjejnë mes njerëzve tuaj të dashur, familjeve tuaja, me gëzime dhe shumë të mira për juve. Gëzuar për shumë vjet Pashkët!”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

c.a

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU