Presidenti nis konsultimet me aleatët e Bashës

Mbërrijnë në Presidencë krerët e Partive aleate të Lulzim Bashës.

Në takim kanë mbërritur Vangjel Dule, Dashamir Shehi, Agron Duka, Nard Ndoka dhe përfaqësuesi i PR, Arian Madhi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU