Plagos ish-dhëndrin në Korçë, pranga 54-vjeçarit

Nizami Bezati ka rënë në prangat e policisë së Korçës dhe shkak mendohet plagosja e dhëndrit të tij.

Burime nga qyteti juglindor bëjnë të ditur se arrestimi ka ndodhur mbrëmjen e së dielës, ndërsa i lënduar ka mbetur S.M, 25 vjeç.

Mësohet se plagosja është kryer me mjete të forta, ndërsa pritet që nga hetimi të zbulohen edhe motivet e ngjarjes.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU