Panik në Tiranë, makina shpërthen në flakë

Një automjet ka marrë flakë në ecje ndërsa lëvizte në rrugët e Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 14:15, në rrugën “Arkitekt Kasemi”, ka marrë flakë në lëvizje, mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin A. D., ku ka patur vetëm dëme materiale.

Po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduriale për përcaktimin e shkakut dhe rrethanave të rënies së zjarrit.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU