Ndocaj i përgjigjet Kryemadhit për pasurinë: Nuk ka marrë qindarka, por thasë me para

Ish-deputeti Eduard Ndocaj, ka komentuar deklaratat e kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi, bërë disa ditë më  për pastërtinë e burimit të pasurive dhe faktin se ajo dhe i shoqi nuk janë përlyer në afera korruptive.

Kryemadhi deklaroi se nuk ka marrë as edhe një qindarkë nga paratë e shqiptarëve.

Dëgjova se Monika Kryemadhi ishte betuar se nuk kishte përvetësuar qoftë dhe një qindarkë që nuk i takonte, duke përmendur kokën e fëmijëve për besueshmëri.

Ky është një paradoks shumë i madh, pasi ajo normal që nuk ka marrë qindarka, madje as i ka parë më sy pasi këtu janë vjedhur para me thasë, por dhe thesari i shtetit”, tha Ndocaj.

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU