Moskë, një grua del me kokën e një vajze në dorë e thërret “Allahu Akbar” (VIDEO)

Një skenë horror është parë këtë mëngjes në Moskë.

Një grua e veshur me të zeza është shfaqur me kokën e prerë të një fëmije, duke thërritur “Allahu Akbar”.

Ajo kërcënoi se kishte bombë dhe do të hidhej në erë, por më pas është neutralizuar nga policia.

Gruaja besohet se ka qenë kujdestare fëmijësh.

Sipas medias ruse, koka që mbante ajo në dorë i përket një vajze 3-4 vjeç.

Vajza ishte gjetur e vdekur pa kokë në shtëpinë e saj, të cilës i ishte vënë flaka.

Në ato momente, prindërit e saj kishin dalë me djalin.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU