Morena nudo dhe e mbështetur në xham (Foto)

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ajo mbrëmë ka postuar një foto në intagram e zhveshur dhe e mbeshtetur për xhami.

Lind pyetja, kush ishte fatlumi që e ‘shkrepi’ foton derisa Morena ishte lakuriq?!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU