Modelet shqiptare, “receta” si u bën të njohura e të pasura “brenda nate”!

Modelet tona, kohëve të fundit kanë arritur sukses shumë të madh dhe janë bërë të njohura për publikun sa hap e mbyll sytë. Ato kanë gjetur recetën dhe mënyrën me të lehtë për të arritur këtë, raporton Gazeta Blic

Se pari, filluan me veshje provokative, e pastaj filluan edhe të zhvishen dalëngadalë, duke ekspozuar linja trupore mjaftë seksi, pa përjashtuar edhe ndërhyrjet kirurgjike. Profilet e tyre në rrjetet sociale, janë të ngarkuara me fotografi secila më provokative se tjetra, shkruan Gazeta Blic. Ky fakt pasi që ato gjejnë gjithmonë mënyrën e duhur për të bërë bujë në media, disa me bikini, disa të shtrira në shtrat krejtësisht nudo, e disa të tjera edhe në banjo. Madje, disa edhe duke improvizuar skandale sa i përket lidhjeve të tyre dhe orientimit të tyre seksuale, ku shumë prej tyre dolën te jenë edhe biseksuale.

Gazeta Blic ka përzgjedhur disa nga fotot qe janë përfolur më së shumti dhe disa nga modelet të cilat pa dyshim qe i njihni shumë mirë.

– Vildane Zeneli

116

– Morena Taraku

213

4439

…Sërish: Vildane Zeneli

76153

– Shkendije Muja

981

– Angela Martini

131121

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU