“Mirmëngjes 21-shi me sinjalistikë të re”, Veliaj: Respekt për këmbësorët e jetën

Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj publikoi një foto nga përfundimi i punimeve për sinjalisitkë të re në zonën e kryqëzimit të “21 Dhjetorit”.

Veliaj shkruan në facebook se kjo nuk mjafton nëse shoferët nuk respektojnë këmbësorët dhe jetën.

Ja postimi i Veliajt:

Mirmëngjes 21shi!
Kolegët e gdhinë me sinjalistikën e re, por nuk mjafton. Duhet respekt për këmbësorët, për jetën 🙏🏃

 /a.m.
Image may contain: night, basketball court and outdoor

1 koment

  1. Borxhi, borxhi!!! Nga auditi rezultojne 100 milion € borxh. Kete na raporto ti e jo lyerje fasadash. Ti kishte ndodhur nje biznesi privat letrat do ti kishin kaluar prokurorise. Ti vazhdon e na can…. me bojatisjet….

PËRGJIGJU