Mamurras/Vritet me thikë 13-vjeçari

Burime të policisë njoftojnë se një adoleshent, 13 vjeçar, është vrarë me thikë këtë mbrëmje në Mamurras të Lezhës.

Sipas informacione të para, bëhet e ditur se gjatë një sherri, adoleshenti është goditur me thikë.

Ai u transportua në spital, por nuk mundi t’ju mbijetoje plagëve të marra dhe ndërroi jetë.

Ndërkohë, autori i dyshuar i vrasjes është arrestuar. Emri dhe e mosha e tij ende nuk behen me dije.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU