Makthi i 12-vjeçares shqiptare, si i shpëtoi përdhunimit nga pakistanezi

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Athinë ku një shtetase shqiptare e mitur u sulmua seksualisht nga një pakistanez.

Ngjarja e rëndë ndodhi në një moment kur e mitura 12-vjeçare ndodhej e vetme në banesën e saj.

Sipas policisë, 35-vjeçari pkistanez hyri në banesë dhe tentoi përdhunimin e vajzës. E tmerruar adoleshentja nisi të bërtiste dhe të kërkonte ndihmë. Pas reagimeve të saj pakistanezi u largua por u arrestua disa orë më vonë nga policia./a.m.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU