Makina përplas për vdekje një person në Vlorë

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur pak pas mesditës së sotme në Vlorë.

Rreth orës 13:50 ka ndërruar jetë në spital, 66-vjeçari Agim Soro, banues në Vlorë.

Viktima ka qenë duke udhëtuar me biçikletë në lagjen “24 Maji” dhe është goditur aksidentalisht nga automjeti tip “Fiat”.

Drejtuesi i mjetit A.Ç., 52 vjeç, banues në Vlorë është shoqëruar nga efektivët e policisë për veprime të mëtejshme.

Aktualisht po punohet për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

/a.rada

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU