Lajm i pabesueshëm vjen nga Struga, humb Zijadin Sela

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë gjatë raportimit të rezultateve live nga Albeu.com, Zijadin Sela e ka humbur komunën e Strugës me shumë pak vota kundrejt kandidatit të BDI-së.

Pas këtij rezultati ai është shprehur se nuk i njeh zgjedhjet dhe se kërkon të përballet në zgjedhje parlamentare me Ali Ahmetin. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU