Lajm i mirë për Etrit Berishën, vjen ofertë për Marketin

Federiko Marketi, konkurrenti i Etrit Berishës, pritet të largohet nga Lazio. Skuadra angleze Everton ka shfaqur interesim për portierin e Lazios, Marketi, raporton Gazzetta dello Sport. Portieri italian, i cili po kërkohet edhe nga Lazio dhe Juventus, ka kontratë deri me ekipin romak deri në verë. Kështu, ai në janar mund të largohet nga ekipi.

Ky është një lajm i mirë për Etrit Berishën, pasi në rast të largimit të Marchetti do të jetët titullar i padiskutueshëm te Lazio.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU