Lady Gaga tregon të dashurin dhe …..(Foto)

  Lady Gaga duket se ka gjetur dashurinë e vërtetë, pasi është shfaqur mjaft e lumtur përkrah Taylor Kinney.

  Këngëtarja dhe aktori u shfaqën së bashku në premierën e “Rock The Kasbah” në New York. Përveç të fejuarit, të cilin nuk e ekspozon shumë, Lady Gaga tregoi edhe mbathjet.

  rttertet

  Capture

  S'KA KOMENTE

  PËRGJIGJU