Kylie Jenner rrëfen sekretin e trupit të saj (FOTO)

Motra e vogël e familjes Kardashian, Kylie Jenner ka zbuluar sekretin e humbjes së peshës pas shtatzënisë.

Vogëlushja Stormi ka mbushur 1 vjeçe dhe Kylie ka rikthyer format e mëparshme trupore tashmë.

Ndërkohë që po fliste me ndjekësit Live në Instagram, 21-vjecarja pranoi se hoqi dorë nga karbohidratet për të patur sërish linja të përsosura.

“Unë vërtetë ha si e cmendur zakonisht. Pica, makarona, shumë gjëra të tilla. Kështu unë i shmanga të gjitha këto për të ngrënë ushqime të shëndetshme. Personalisht, ndjej se ky është “mashtrimi” që unë përdor. Është gjithcka rreth dietës. Jam person i dobët, por jo si Kendall. Ajo është si modele. Unë kam patur gjithmonë bark të sheshtë, por nuk ma merrte mendja se do kthehej si më parë pasi do sillja në jetë Stormin. E përsëris se cdo gjë ka të bëjë me dietën ushqimore”, u shpreh Kylie.

Rezultate imazhesh për Kylie Jenner reveals what foods she cut out to lose those last few pounds

Rezultate imazhesh për Kylie Jenner reveals what foods she cut out to lose those last few pounds

Rezultate imazhesh për Kylie Jenner reveals what foods she cut out to lose those last few pounds

Imazh i ngjashëm

Rezultate imazhesh për Kylie Jenner reveals what foods she cut out to lose those last few pounds

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU