Kureshtarë se si do të jetë iPhone XI? Zbulohen fotot e para të tij

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max.

Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të iPhone XS në pjesën e përparme.

Duket se risia që Apple sjell kësaj here me iPhone ndodhet në pjesën e prapme të telefonit, e cila është e përbërë me një kamer të trefishtë.

Sa i përket anës funksionale sigurisht që Apple ka punuar për të patur më shumë shpejtësi, energji si dhe cilësi shumë më e mirë e kamerës./ i.h

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU