Kroatët të befasuar me mikpritjen, ja çka thonë për birrat

Mediat kroate janë të befasuara me mikpritjen në Shkodër dhe birrat e lira.

Ata shkruajnë se nuk ka asnjë problem në mes të dy tifozërive, madje ata po kalojnë shumë mirë së bashku, ku po festojnë dhe po pinë birra.

Tifozët janë shumë të kënaqur për çmimin e lirë të birrave, ku një kushton vetëm 1 euro, shkruan 24sata.hr, citohet “Express”. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU