I kishte marrë peng qenin… i zoti merr guximin dhe i lëshon një grusht në fytyrë kangurit (VIDEO)

Kjo është ndoshta video më virale e momentit, e shpërndarë thuajse në çdo rrjet social brenda pak orësh.

Kujdestari i një kopshti zoologjik në Australi, Greig Tonkins, shihet teksa grushton një kangur, që i kishte rrëmbyer qenin e tij të gjahut.

Video ka kaluar shifrën e një milionë klikimeve, ndërsa është cilësuar edhe si gjëja më australiane që mund të shohësh në rrjet./tema/a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU