Këngëtarja i kthehet Berishës: djali yt vrau fëmijët në Gërdec!

Rezarta Shkurta ka replikuar ashper me ish kryeministrin Sali Berisha pas nje postimi te ketij te fundit ne rrjetet sociale ne lidhje me Ermal Hoxhen. “Nipi i diktatorit, Ermali narkotrafikant i lire, Olsi qe la Ameriken per Xibraken fryhet cdo dite si shushunje! sb”, shkruante Berisha ne faqen e tij zyrtare.Por i menjehereshem ishte reagimi i Rezarta Shkurtes, gruas se Ermal Hoxhes:

Mos u merr me nipin e atij qe i ke hequr kallot, por merru me djalin tend qe vrau femije ne Gerdec dhe nuk beri asnje dite burg, shkruan Rezarta Shkurta ne reagimin e saj. Rezarta Shkurta eshte e martuar me Ermal Hoxhen para se ai te arrestohej dhe me pas te lihej i lire pasi vuajti nje pjese te denimit per trafik droge si pjese e grupit Xibraka. /lajmifundit.al

Next Post

Diskutoni rreth ketij postimi

LAJMET E FUNDIT

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.