Kavajë/Aksident i rëndë me 2 të vdekur dhe një të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Kavajë.

Një makinë që drejtohej nga një i ri që e kishte marrë me qira ka dalë nga rruga nga shpejtësia duke marrë përpara disa persona që ishin në anë të rrugës.

Nga të dhënat e para raportohet për një të vdekur dhe një të plagosur rëndë. (Shqiptarja.com)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU