“Kam qenë një djalë shumë i keq”/ Aktori i njohur hidhet nga ura dhe vdes

Aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën, sipas TMZ.

1

Zyrtarët konfirmuan se Kappy, 42 vjeç, u godit nga një kamion, pasi u hodh nga Ura Transwestern Road në Interstate 40, ku vdiq, sipas një deklarate nga Bart Graves, zëdhënës i Departamentit të Sigurisë Publike të Arizonës.

2

Para se te merrte vendimin ai kishte postuar nje deklarate te gjate në Instagram ku shkroi: “Unë nuk kam qenë një djalë i mirë” dhe “kam qenë abuziv ndaj njerëzve që më donin mua”.

Officials confirmed on Tuesday that Kappy, 42, was struck by a Ford pickup truck after hurling himself from the Transwestern Road bridge (shown) onto Interstate 40, where he died, according a statement from Bart Graves with the Arizona Department of Public Safety

Ai ka qene ne akuze per sulm ndaj vazjes se Michael Jackson, Paris. Mes te tjerash ne shenimin e tij ai shkruante: “Unë nuk kam qenë një djalë i mirë. Në të vërtetë, unë kam qenë një djalë shumë i keq gjatë gjithë jetës sime”.

Isaac Kappy alongside Christian Bale in Terminator: Salvation. Several bystanders reportedly tried to restrain him from leaping from the Arizona bridge

Kappy made threats and allegations in a video rant about Seth Green (pictured). He is seen here attending the unveiling of Family Guy creator Seth MacFarlane's Hollywood Walk of Fame Star last monthIn a 2018 video, Kappy also alleged Austin Powers actor Seth Green was 'a pedophile'. He's seen here with Vanderpump Rules star Tom Sandoval in 2015

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU