Jennifer Metcalfe “godet” sërish (FOTO)

    Ajo është e njohur për linjat e saj të bujshme dhe trupin e pabesueshëm. Dhe Jennifer Metcalfe ka treguar përsëri figurën e saj në një ditë të nxehtë në një anije në Spanjë me të dashurin e saj Greg Lake. Aktorja 32 vjeçare dukej mahnitëse me rroba banjo ngjyrë të kuqe, teksa mbante në duar një shampanjë në dorë.

    metfal5 metfal metfal2 metfal3 metfal4

    S'KA KOMENTE

    PËRGJIGJU