Ja sesi bëjnë sherr me grushta në një burg në Angli (VIDEO)

Një sherr midis dy të burgosurve në një burg në Rochester në Britaninë e Madhe është filmuar dhe është bërë video shumë e klikuar në rrjetet sociale. Se çfarë në të vërtetë ndodh në qelinë e burgut, shikojeni videon:

https://www.youtube.com/watch?v=xGyY9XTaYYA

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU