Ishin kapur dhjetëra kg heroinë… por të gjithë vëmendjen e mori një mace (FOTO)

Në Bangkok të Tajlandës, janë arrestuar dy persona që janë zënë me një sasi e madhe heroine.

Me këtë rast, Policia ka thirrur konferencë për shtyp, ku ka qëndruar grupi që e kanë kryer aksionin> dy të dyshuarit dhe sasia e mallit të konfiskuar që shërbente si provë, transmeton Telegrafi. Por, derisa policët kanë qëndruar serioz, gazetarët kanë filluar të qeshin me një mace që ka dalë prej pjesës së poshtme të tavolinës dhe është sjell nëpër sallë.

Kafsha e vogël me ngjyrë të zezë, i ka ngritur putrat dhe ka dashur të marrë pakot me heroinë. /Telegraf/a.k

bankoki02

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU