Imazhet e ‘forta’, ish-banorja e BB harbon me bossin në lokalin e natës

Ajo mori vendimin drastik per te mbyllur rrjetet sociale, por nuk po i shpeton dot atyre mesa duket.

Behet fjale per ish banoren e Big Brother, Genta Gjalpi e cila mbetet një nga më të komentuarat e showbizit e sidomos së fundmi pas fotove të saj në një hotel që shkaktuan shumë bujë, cka e detyruan te dilte publikisht e te thoshte se nuk do te jete me nje asnje rrjet social.

Pas atyre fotove, Genta deklaroi se do e mbyllte Instagramin, por nuk e bëri duke vazhduar të postonte rrallëherë e jo më foto provokuese.

Por ish-banorja seksi është rikthyer dhe dje ka publikuar një video ku shihet me Xhani Demikën, menaxherin e VIP-ave që njihet për jetën luksoze.

Në videon e ruajtur nga “intv.al” Xhani shihet duke i derdhur vodkën në gjoks Gentës teksa ajo kërcen në një pub.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU