“Hyundai” përplas makinën e policisë në Vlorë, plagoset lehtë një efektiv

Një efektiv policie është plagosur lehtë nga një aksident pasditen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:45 minuta, ku makina e policisë u përplas me një tjetër.

Efektivi mësohet se është lënduar lehtë në krah dhe është dërguar për ndihmë në spital, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU