Humbja e major Tanushit i ka prekur të gjithë, Lleshaj nuk i mban dot lotët

Humbja e major, Klodian Tanushit i ka prekur të gjithë. Pas përlotjes së ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, lotët nuk i ka mbajtur dot as ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj.

Kujtojmë se Lleshaj para se të merrte detyrën e ministrit të Brendshëm, ka qënë gjeneral i Forcave të Armatosura dhe ndjëshmëria për këtë ngjarje duket se e ka prekur deri në përlotje.

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU