Humbet 48-vjeçarja nga Durrësi, policia apel qytetarëve

Policia e Durrësit ka njoftuar se po kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve për gjetjen e një shtetaseje, e cila është larguar nga banesa.

Bejet fjale per Edlira Rushitin 48 vjeçe, banuese në lagjen nr. 13 Plazh Durrës, e cila është larguar nga banesa pasditen e sotme rreth orës 16:00 dhe nuk është kthyer.

Është rreth 1,65 cm e gjatë, me flokë të zeza, të shkurtra dhe ka të veshur një bluzë dhe pantallona ngjyrë të zezë.

Familjarët kanë deklaruar se shtetasja e mësipërme vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Në rast identifikimi të saj, jeni të lutur të telefononi në numrin 0694110217. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU