Humb jetën 35 vjeçari në burgun e Fushë- Krujës

Një i burgosur në Fushë- Krujë ka ndërruar jetë këtë të dielë për arsye e rrethana ende të paqarta.

Ngjarja ka ndodhur në ambientet e ajrimit të burgut, teksa 35 vjeçari me inicialet E.Y po qëndronte së bashku me të burgosurit e tjerë.

Në një moment i riu është ndjerë keq dhe është rrëzuar në tokë. Më tutje 35 vjeçari ka humbur jetën. Policia thotë zyrtarisht se ka vdekur nga shkaqe natyrale, por detajet janë të pakta.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU