Horoskopi ditor, e diel 19 Maj 2019

DASHI

Pozicioni i Saturnit do të favorizojë qëndrueshmërinë dhe besnikërinë në çift. Fati nuk do iu mungojë në planin financiar, por ju duhet të dini si të përfitoni nga kjo. Nëse doni të bëni shpenzime është momenti i duhur.

DEMI

Mërkuri do merret me sektorin e dashurisë. Komunikimi do të shtohet dhe nuk do druheni të flisni për gjithçka me të. Në planin financiar do bëni përpjekje të mëdha që të ruani ekuilibrin. Edhe me shpenzimet do tregoheni të matur.

BINJAKET

Nuk do iu shmangeni dot skenave të xhelozisë sot edhe pse e dini që ato mund të sjellin probleme të mëdha në çift. Financat do jenë mjaft të stabilizuara dhe nuk do keni asnjë rrezik që ato të tronditen. Ditë e qetë në këtë fushë.

GAFORRJA

Harmonia në çift do jetë e sigurt sot. Ka ardhur momenti që të filloni të bëni edhe disa projekte për të ardhmen. Do bëni shpenzime shumë të mëdha gjatë kësaj ditë vetëm e vetëm që t’i plotësoni qejfin vetes.

LUANI

Kjo ditë për luanët që kanë krijuar një lidhje do jetë një nder më të bukurat. Me ardhjen e Venusit, premtohet ekuilibri financiar. Për disa mund të ketë edhe përmirësime, por duhet të dini si të përfitoni.

VIRGJERESHA

Kjo ditë do jetë mjaft ngrohtë, plot diell dhe dashuria do zërë një vend të rëndësishëm. Shmangni marrjen e huave. Situata sa po vjen e po bëhet më delikate dhe ju nuk do keni me çfarë t’i paguani.

PESHORJA

Jeta sentimentale për çiftet do jetë e mrekullueshme. Mundohuni të përfitoni sa më shumë dhe bëni gjithçka që ndjeni pa menduar për të tjerët. Me financat nuk do keni asnjë problem edhe pse shpenzimet do i shtoni paksa.

AKREPI

Jeta juaj në çift do jetë mjaft e trazuar sot madje për disa mund të ketë edhe furtuna të forta. Me financat do keni sukses. Ata që punojnë në sektorin hotelerisë do jenë më të favorizuarit.

SHIGJETARI

Hëna do shtojë ankthin dhe dyshimet në jetën tuaj në çift. Do ndiheni herë pas here vetëm dhe kjo do iu shtyjë të mendoni se partneri nuk iu do. Financat nuk do kenë probleme por as rritje nuk do ketë.

BRICJAPI

Nën influencën e Venusit pritet që jeta në çift të shkojë mirë dhe pa probleme. Filloni të hiqni disa lek mënjanë sepse pritet që financat të dobësohen.

UJORI

Komunikimi me partnerin do jetë i mirë dhe kjo do iu jap mundësinë të sqaroheni edhe për disa probleme që keni pasur kohët e fundit. Jupiteri do iu ndihmojë me financat. Falë një pune që do kryeni do merrni një shpërblim të mirë.

PESHQIT

Marrëdhënia me partnerin do jetë më e ngrohtë sot dhe do sqaroni edhe disa keqkuptime që kishin lindur kohët e fundit. Do mërziteni pak për financat. Dita nuk do jetë e favorshme në këtë fushë dhe buxheti do pakësohet ndjeshëm.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU