Horoskop/4 shenjat që do të kenë fat në dashuri këtë fundjavë

Ja cilat nga shenjat e horoskopit do ‘puthen nga yjet’ këtë fundjavë në aspektin sentimental të jetës.

  1. Gaforrja- Rikthimi i një dashurie të vjetër mund të trondisë shumë këndshëm të gjitha shqisat e tua.
  2. Peshqit- Marsi dhe Lilith (Hëna e zezë) janë pro teje këtë fundjavë dhe do arrini të plotësoni çdo dëshirë dhe kënaqësi tuajën që lidhet me ndjenjat.

 

  1. Ujori- Seksi pa dashuri jo vetëm ekziston, por mund të jetë fantastik nëse është me dikë që e ka në formë arti performancën në shtrat.
  2. Binjakët- Do jeni shumë të karikuar këtë fundjavë për t’i dhuruar ‘fishekzjarre’ partnerit/es dhe kjo falë bisedave me kolegët, të cilët kthehen në muzë për fantazinë tuaj. (Lexo.al)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU